Aleš Benda - úklidový servis. Tak trochu jiný úklid.

AKTUALITY A ZAJÍMAVOSTI

dárková poukázka na úklidové práce

Využijte naši poukázku jako hezký dárek pro vaše blízké a přátele. Ne každý z nás rád uklízí a tímto dárkem jistě potěšíte.

Poukázky nabízíme v hodnotách 1 000, 1 500, 2 000, 3 000, 5 000 Kč a lze je kombinovat.

Darujte radost a pohodu.

MIKROVLÁKNO

Tajemství vysoké účinnosti mikroaktivního čistícího systému spočívá ve struktuře materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Mikrovlákno se vyrábí z 80% polyesterových a 20% polyamidových vláken, které jsou náročnou technologií rozštěpené do 9 rozličných mikrovláken. Vzniklé drážky mezi vlákny se nazývají kapiláry. Tato jemná vlákenka mají v průřezu klínovitý tvar a spojuje je polyamidové jádro. Do kapilár mezi vlákna, se při čištění zachytávají veškeré nečistoty. Kapilární efekt mezi vlákny zaručuje vysokou absorpci, což umožňuje čistit a leštit zároveň. Čím je mikrovlákno tenčí a má více kapilár, tím je jeho schopnost zachytávat a udržet nečistoty vyšší. Vzhledem k tomu, že produkty vyrobené z mikrovlákna nevyžadují použití chemikálií, jsou velmi ekologické.

 

VÝROBKY Z MIKROVLÁKNA

  • výrobky z mikrovlákna zaručují výborné výsledky
  • eliminují z čištěného povrchu více jak 90% bakterií
  • jsou vítaným pomocníkem pro alergiky
  • výrazně přispívají k ochraně životního prostředí

 

Naše firma používá výrobky z mikrovlákna již více než 10 let a jsme s nimi velmi spokojeni, což dokládá i spokojenost našich zákazníků.

Všechna práva vyhrazena společnosti BENDA - úklidový servis. Obsah © Aleš Benda 2011.